11 кращих варіантів дизайну сайту для малого / середнього бізнесу

Ми писали вже, що малий / середній бізнес стикається з непересічними викликами зі сторони великих компаній у просуванні онлайн. Те саме стосується розробки сайтів. Довершений дизайн спонукає людей довіряти фірмі, здійснювати покупку.

Але розробка довершеного дизайну вимагає великої кількості часу, зусиль і відповідно грошей. Часто компанія просто не має можливості стільки чекати чи платити!

Але рішення є! Отже без зайвих слів наша підбірка кращих передустановлених макетів для сайту, які чудово підійдуть для різного бізнесу. Вони прекрасно дивляться як на компьютерах, так і на мобільних пристроях.

1. MAJESTY

Починаємо з наших улюблених. MAJESTY – тема для ресторану з великою кількістю варіантів макету, досконалим дизайном, дуже гнучка та сучасна. З її допомогою ви створите сайт повз який просто не зможе пройти ні один гурман.

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК

2. FAST FOOD

FAST FOOD – ще одна тема у цій ніші. Зовсім інший, більш демократичний стиль, але суть та сама – прекрасний чистий дизайн / гнучкий функціонал. І, звичайно, тема дає можливість створювати не тільки – і навіть не стільки – фаст-фуд сайти.

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК

3. ProHauz

Ремонт помешкань і офісів, обладнання для вентиляції і кондиціонування, дизайн інтер’єру – все це охоплює сучасна тема ProHauz. Окремо підготовлені варіанти дизайну, для ніш електричного олбладнання, клімат систем і багато чого ще.

ПОДИВИТИСЬ ЗРАЗОК

Masters – розробка сайтів, лендінгових сторінок – будь-який бізнес і будь-яка ніша. Старт Вашого бізнесу в Інтернеті!

4. Canvas

Canvas – це багатофункціональний шаблон, що дозволяє створювати сайти під різні ніші. Нам особливо подобається їх авто-тема. Але Сanvas включає ще безліч варіатів: одяг і стиль, будівництво, фітнес, медицина, харчування тощо.

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК

5. Zada

Тепер беремо серйозніше. Будіництво, архутектура, замлевпорядкування. Це спеціалізація Zada. Це не означає, що він лише для великого бізнесу. Це означає лише, що Ваш сайт буде виглядати професійно і солідно.

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК

6. Industrial

Продовжуємо в тому ж дусі. Якщо Ваша ніша – різноманітне обладнання, промислові експертизи, все що звязано з промисловістю і видобувними галузями, наступні два шаблони для вас. Indusrial – спеціалізована тема від авторитетного автора Bold Themes.

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК 1

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК 2

7. ReConstruction

Будівництво завжди у тренді, але ReConstruction – це симпатичний шаблон, який призначений не тільки і не стільки для великих забудовників, як для фірм, що займаються ремонтами, продажем будівельних матеріалів тощо.

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК

8. Logistic

Logistic тільки називається так. Насправді це шикарне рішення дизайну, яке підійде для більшості нішевих компаній. Починаючи в першу чергу, звичайно, з логістичних і консалтингових фірм. І аж до туристичних агенцій чи ріелторів.

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК

Masters – просування у пошукових системах, соціальних мережах, контекстна реклама. Заявіть про себе в Інтернеті!

9. Finance

Фінансові консультанти, бізнес-тренери, маркетологи – ця тема для вас. Строгий, чистий стиль підкреслить серйозність вашої компанії і професіоналізм команди.

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК 1

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК 2

10. Fitness-club

 Ну, дуже симпатична тема. Вона підійде не тільки для фітнес клубу – я б навіть сказав, що для фітнесу є більш вузькі шаблон. А ця тема буде ідеальною для створення сайту чи цільової сторінки для компаній різних галузей у динамічному, енергійному стилі.

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК 1

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК 2

11. Molino

Оригінальний аккуратний шаблон для невеликої пекарні, сімейного бізнесу з доставки страв, затишної кав’ярні, де можна скуштувати свіжу запашну випічку. “Виготовлено з любов’ю” – це можна сказати і про цю тему.

ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК

На цій позитивній ноті ми б хотіли і попрощатись з Вами. Як завжди пам’ятайте, що ми завжди будемо раді надати Вам консультації з налаштування чи встановлення тем чи розробити для Вас сучасний стильний сайт, що стане локомотивом Вашого бізнесу!

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ

Залишайтесь позитивними!

Поділитись