SMM, просування у соціальних мережах, кампанії у Facebook | Masters-Soft

SMM, просування у соціальних мережах, кампанії у Facebook

Ефективне просування бізнесу у соцмережах

ВИРАЗНИЙ КОНТЕНТ

Контент є основою просування у соцмережах. Ми готуємо матеріали, які покажуть вашу компанію чи ваші товари з кращого боку. Текстові корисні та експертні матеріали. Виразна графіка. Створення відео-контенту.

ЦІЛЬОВА РЕКЛАМА

Налаштування реклами на цільову, найбільш сприйнятливу аудиторію: за демографічними показниками, інтересами тощо. Ваша реклама буде показуватись тільки потрібним людям.

ПРОМО-АКЦІЇ

Розробка довгострокової стратегії поступового впливу на уадиторію і її реалізація: розширення кількості підписників, збільшення залученності, вихід на продажі. Проведення комплексних заходів з підтримкою таргетинговою рекламою і різними типами контенту.

Буквально недавно соціальні мережі, у першу чергу Facebook, перетворились з площадок для спілкування у потужний ринок просування товарів і брендів. На данний момент функціонал Facebook для сторінок компаній дозволяє ефективно просувати товари і послуги в межах цільових аудиторій.

Це більше не так, що соцмедіа призначені для підвищення популярності бренду, а продати через Facebook нічого не можна.

Продавати через Facebook можна і потрібно!

Звичайно люди не прийдуть до Вас на наступний день і не почнуть просто купувати товари. Для цього потрібно розмістити контент, що спонукатиме їх купувати, визначити цільову аудиторії – без неї можна просто спустити рекламні бюджети ні на що (реклама у Facebook і інших соцмережах є недешевою). Після цього можна реалізувати поетапну кампанію з виходом на безпосередні продажі і побудову постійної прихильної клієнтури.

Це не миттєвий процесс. Ми пропонуємо комплексні кампанії (бажано із залученням окремого сайту) від створення сторінки з нуля до виходу безпосередньо на продажі. Але можемо виконувати і окремі види робіт і послуг. А саме:

Наші ціни

Налаштування таргетингової реклами

Налаштування таргетингової реклами окремого товару, послуги, заходу. Встановлення цільової аудиторії, налатування бюджетів, графіків. Коригування основного контенту. 

від 1700 грн.

Проведення окремих промоакцій, конкурсів

Проведення окремої цільової акції. Планування і запуск. Підтримка контентом (розміщення в період постів для залучення). Підведення підсумків.

від 4500 грн.

Повна комплексна кампанія

Розробка стратегії, визначення цілей і аудиторії. Створення контенту. Налаштування реклами. Запуск кампанії. Аналіз, підтримка, коригування. Вихід на продажі.

від 8500 грн.

На останок одне з наших останніх відео для Facebook. Відео стало одним з найвпливовіших на аудиторію інструменті. Добкланіше про наші експерименти і досвід ви можете прочитати у нашому блозі чи на сторінці у FB. Але це вже зовсім окрема тема. А поки що відео…