Налаштування контекстної реклами (AdWords та ін.) | Masters-Soft

Налаштування контекстної реклами (AdWords та ін.)

Ми пропонуємо AdWords під ключ

НАЛАШТУВАННЯ КАМПАНІЇ

Підбір всіх варінтів ефективних ключових слів. Налашування кампанії. Створення створення оголошень з високим CTR. Оптимізація стартегії ставок і бюджетів для мінімізції витрат.

АНАЛІЗ І ОПТИМІЗАЦІЯ

Моніторинг і аналіз показників кампанії в цілому і окремих оголошень: кількість показів, кількість кліків, ціна за клік тощо. Коригування кампанії: налаштувань ставок, бюджету, оголошень. Рекомендації по розширенню / зміні стратегії

ЗБІЛЬШЕННЯ КОНВЕРСІЇ

Розробка цільових сторінок. Рекомендації по внесенню змін у структуру, функціонал, дизайн окремих сторінок і сайту в цілому з метою збільшенння конверсії, підвищення кількості звернень, продаж тощо.

Контекста реклама – це унікальна можливість отримати цільових клієнтів буквально на наступний день. Але для того, щоб результати від реклами в AdWords перевищували витрати потрібно дуже ретельно підійти до створення цільової сторінки і налаштування самої кампанії.

Наші клієнти починають отримувати чистий прибуток від контекстної реклами вже за декілька днів – а то і годин.

Ми надаємо послуги по проведенню рекламних кампаній за допомогою систем контекстної реклами (PPC) під ключ. Від визначення стратегії до її реалізації через створення цільових сторінок (лендінгів) і налаштування кампанії у Google AdWords та інших системах платного трафіку.

НАШІ ЦІНИ

НАЛАШТУВАННЯ І ПРОВЕДЕННЯ КАМПАНІЇ ВІД 2 ОГОЛОШЕНЬ (ВІД 10-40 КЛЮЧОВИХ СЛІВ)

від 2200 грн.

 

ПІДГОТОВКА І РОЗРОБКА ЦІЛЬОВОЇ СТОРНКИ

від 3500 грн.

Не зволікайте – телефонуйте зараз!